WILLA BÓR

Bory Tucholskie

Bezpieczeństwo jest naszym Priorytetem

Lokalizacja Willi Bór daleko poza miastem pozwala zorganizować naszym Gościom komfortowy wypoczynek zgodny z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa. Dużo terenu własnego oraz okoliczne jeziora, lasy zachwycające zielenią umożliwiają spędzenie pobytu blisko przyrody w sposób aktywny i przede wszystkim wolny od zagrożeń związanych z COVID-19. 

W trosce o bezpieczeństwo naszych Gości i ich rodzin oraz nas samych opracowaliśmy na bazie zaleceń Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego inspektoratu Sanitarnego pakiet bezpieczeństwa zapewniający prawidłowe funkcjonowanie obiektu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze wspomnianymi procedurami co pomoże w bezpiecznym funkcjonowaniu Państwa w naszych przestrzeniach.

Bezpieczne Pokoje

  1. Procedury sprzątania w pokoju uwzględniają dokładną dezynfekcję mebli, armatury, klamek, pilotów, etc.
  2. Po każdym wyjeździe gości i przed każdym przyjazdem pokój jest dezynfekowany i dokładnie wietrzony. 
  3. Personel sprzątający jest wyposażony w rękawiczki i maseczki. 

Wraz ze bieżącymi zmianami rekomendacji i wytycznych odpowiednich służb zakładane procedury mogą zostać zweryfikowane. Zapewniamy Państwa, że dostosujemy je ściśle do wskazań i zaleceń specjalistów ochrony zdrowia. 

Bezpieczeństwo osobiste

Zachęcamy Gości do regularnego mycia rąk mydłem oraz utrzymywania bezpiecznych odległości w kontaktach bezpośrednich

Kontakt bezpośredni

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz jakiekolwiek pytania do nas odnośnie rezerwacji czy środków ostrożności, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 668692233

"Willa Bór"
M. S. Nicewicz

ul. Widokowa 36
Ostrowite, 89-650 Czersk
mariola.nicewicz@wp.pl
+48 668 69 22 33